Vinaři nabízejí akce v e-shopech či rozvážku domů

Vinaři nabízejí akce v e-shopech či rozvážku domů

Velká vlna vzájemné pomoci postupuje celou Českou republikou. Pomoci ovšem můžeme nejen šitím roušek, ale i nákupem u našich regionálních firem, například u našich vinařů, kteří aktuálně nemohou pořádat oblíbené otevřené sklepy, účastnit se trhů ani jakkoliv jinak zvát návštěvníky k sobě do sklepů.

„Udělejte na našem e-shopu jednorázový nákup pěti lahví dle vašeho výběru a šestou dostanete od nás jako dárek,“ láká například čejkovické Vinařství Sýkora na akci svého internetového obchodu. I další vinaři disponující e-shopem nabízejí akce, které v této situaci pomáhají.

Speciální nabídku večerního rozvozu stáčeného vína do okolních vesnic nabízí zase Slovácká moštárna ze Strážovic. Obyvatelé sedmi obcí si mohou vybrat ze šesti odrůdových vín.

Strážnický Žerotín zase upravil své vinotéky ve Strážnici a v Hodoníně, aby mohly prodávat „přes okénko“, když už návštěvníci nemohou jít dovnitř. Podobně zareagovali i další vinaři provozující vinotéky či kamenné obchody.

Vinařství Medek z Uherského Hradiště pak slaví úspěch s online Degustacemi z gauče. Tu poslední sledovalo 1200 milovníků vína.

Pokud tedy máte chuť na víno, oslovte nejprve blízká vinařství, než se vydáte do supermarketu.

Může vás také zajímat:

26. 3. 2020
Na zdraví! Napijte se z pramene Janáčkovy kyselky.
Hledáte možnosti, kde strávit nějaký čas na čerstvém vzduchu mimo město? Janáčkova (Březovská) kyselka je pramen železité vody v krásných bukových lesích Bílých Karpat mezi…
26. 3. 2020
Věděli jste, že…?
Zajímavostí a zároveň raritou Uherského Brodu je, že se na jeho území nachází tři jedinečná časoměrná zařízení. Orloj na radniční věži, Růžičkovy astronomické hodiny, umístěné…
24. 3. 2020
Jarošovský pivovar rozjíždí e-shop
Po loňských zkušenostech, kdy se těšili hbitému odbytu piva, se v Jarošovském pivovaru rozhodli na následující rok náležitě připravit. A tak mají na začátku sezóny…
kytka modra