Na Baťově kanále spouští rezervace na letní sezónu

Na Baťově kanále spouští rezervace na letní sezónu

Chcete trávit dovolenou jako kapitán lodi na Baťově kanálu? Milujete vy, vaši přátelé nebo děti dobrodružství? Využijte příležitost, vyberte si svou loď a vysněný termín, rezervace jsou v plném proudu.

Dovolená na hausbótu na Baťově kanálu je tak oblíbená, že se rezervace rychle plní, zvláště na prázdninové měsíce. Týdenní plavbu si lze užít také v měsíci červnu, prodloužené víkendy pak v květnu a září.

Objevovat krásy Slovácka je možné jak z paluby lodi, tak ze sedla kola, ostatně na většinu lodí je možné si kolo vzít i na palubu. Podél řeky Moravy a Baťova kanálu vede cyklostezka a kombinovat plavbu s cyklistikou lze od Kroměříže až do Skalice či Hodonína. Náročnější cyklisté mohou využít bohaté sítě cyklostezek spojující množství atraktivit v okolí Baťova kanálu, ti zdatnější se mohou vydat do Chřibů či Bílých Karpat.

V přístavech a přístavištích po celé vodní cestě můžete popovídat s místními v některé z hospůdek, po cestě objevovat památky nebo degustovat víno ve sklepích. Slovácko nabízí bezpočet možností přesně na míru.

Náš TIP: Pokud máte rádi barvy, které kouzlí na stromech (a na Slovácku i na vinohradech) začínající podzim, doporučujeme využít zářijovou nabídku. Je často zvýhodněna posezónními slevami. V září se navíc koná na Slovácku spousta oblíbených vinařských akcí, nenechte si je ujít!

Chcete se dovědět více? Pokračujte ZDE.

 

 

 

Může vás také zajímat:

25. 9. 2020
Nová opatření dala stopku letošnímu Slováckému festivalu chutí a vůní
Zbývalo už jen několik málo dnů do očekávaného slováckého gastrofestivalu, když přišla nová protiepidemická opatření z ministerstva zdravotnictví. Zákaz hromadných venkovních akcí bez sezení nad 50…
25. 9. 2020
Návštěvnost Baťáku je letos slabší, ale vytíženost hausbótů si musíme pochvalovat, říká Bártek
Letošní sezonu na Baťově kanále poznamenal koronavirus už od začátku. Díky němu se ale podařilo zařídit prodloužení fungovaní plavebních komor až do poloviny října. Jaká…
24. 9. 2020
Na kole vinohrady Uherskohradišťska – letos „OPEN“ s cílem podpořit lokální vinaře
První říjnovou sobotu proběhne plánovaná akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska, díky opatřením ve variantě „OPEN“. Symbolické uzavření cyklostezek, kdy se pěší a cyklisté budou moci…
kytka modra