Na Baťově kanále spouští rezervace na letní sezónu

Na Baťově kanále spouští rezervace na letní sezónu

Chcete trávit dovolenou jako kapitán lodi na Baťově kanálu? Milujete vy, vaši přátelé nebo děti dobrodružství? Využijte příležitost, vyberte si svou loď a vysněný termín, rezervace jsou v plném proudu.

Dovolená na hausbótu na Baťově kanálu je tak oblíbená, že se rezervace rychle plní, zvláště na prázdninové měsíce. Týdenní plavbu si lze užít také v měsíci červnu, prodloužené víkendy pak v květnu a září.

Objevovat krásy Slovácka je možné jak z paluby lodi, tak ze sedla kola, ostatně na většinu lodí je možné si kolo vzít i na palubu. Podél řeky Moravy a Baťova kanálu vede cyklostezka a kombinovat plavbu s cyklistikou lze od Kroměříže až do Skalice či Hodonína. Náročnější cyklisté mohou využít bohaté sítě cyklostezek spojující množství atraktivit v okolí Baťova kanálu, ti zdatnější se mohou vydat do Chřibů či Bílých Karpat.

V přístavech a přístavištích po celé vodní cestě můžete popovídat s místními v některé z hospůdek, po cestě objevovat památky nebo degustovat víno ve sklepích. Slovácko nabízí bezpočet možností přesně na míru.

Náš TIP: Pokud máte rádi barvy, které kouzlí na stromech (a na Slovácku i na vinohradech) začínající podzim, doporučujeme využít zářijovou nabídku. Je často zvýhodněna posezónními slevami. V září se navíc koná na Slovácku spousta oblíbených vinařských akcí, nenechte si je ujít!

Chcete se dovědět více? Pokračujte ZDE.

 

 

 

Může vás také zajímat:

20. 2. 2020
Slovanské hradiště zahájí sezónu 2020 první jarní den
Jubilejní 60. návštěvní sezóna Slovanského hradiště v Mikulčicích začne první jarní den, tedy v sobotu 21. března. Pracovníci pobočky Masarykova muzea v Hodoníně připravili na novou…
18. 2. 2020
Kam na Slovácku v roce 2020
Rok 2020 bude pořádná jízda! Nabídka akcí je celoročně velmi pestrá. Košty, jarmarky, koncerty, folklorní festivaly, gastrofestivaly a další slavnosti. Letošní rok na Slovácku je…
13. 2. 2020
Umývám, umýváš, umýváme!
Letecké muzeum v Kunovicích zve všechny ochotné dobrovolníky k účasti na již tradiční akci "U" aneb přijďte si umýt letadlo. Tato dobrovolnická akce se uskuteční o víkendu…
kytka modra