Náš top výběr
APARTMÁNY, V SOUKROMÍ

Ubytování ve Vinařství Medek

(1)
Na Kopci 68
Uherské Hradiště , 68601

Odpočiňte si od rušného města v Sadech, městské části Uherského Hradiště. Poklidná obec je známá archeologickou lokalitou se základy velkomoravského kostela na Sadské výšině.

Bydlet budete na kopci s krásným výhledem, hned pod kostelíkem Narození Panny Marie ze 13. století. Klid vám zajistí samostatný vchod do přízemního domku s vlastním kouskem zahrady, samozřejmostí je vlastní koupelna a plně vybavená kuchyň. Pohodu doplní venkovní posezení a láhev vychlazeného vína.

Vemte s sebou kola, protože na cyklostezku to budete mít, co by se do pedálů opřel. A pokud místo kol berete trekové boty, procházek si také bohatě užijete. Do centra Uherského Hradiště to jsou pohodové 3 kilometry přes Mařatice, mimo hlavní silnice. Plechové miláčky můžete zaparkovat hned u apartmánu nebo na parkovišti u kostela, nádraží „Kunovice“ je od nás 1 kilometr, autobusová zastávka „Uherské Hradiště, Sady“ 350 metrů.

Pokud máte rádi víno, neváhejte a rezervujte :-)

KONTAKT
CENA ZA NOC
550 – 3850 Kč
POKOJE (počet)
CENA ZA NOC
Apartmán s kuchyňkou a vlastní zahradou (3-5 osob) (1)
od 1650 Kč
Studio s kuchyňkou, vlastní zahradou a pergolou (1-3 osoby) (1)
od 1400 Kč
Apartmán bez kuchyňky (7-8 osob) (1)
od 1100 Kč
icon 36
Dětská postýlka
icon 37
Dětská židlička
icon 38
Fén
icon 41
Kuchyň
icon 234
Lednička
icon 235
Parkoviště
icon 47
TV
icon 48
Wifi
DALŠÍ SLUŽBY
Kuchyňské potřeby, mikrovlnka, rychlovarná konvice, Dolce Gusto, varná deska, ložní prádlo a ručníky na pokoji, jídelní stůl, skříň, vlastní koupelna s toaletou, sprchový kout, topení, úschovna kol, řízené degustace vín, možnost zakoupení vína, teambuildingy pro firmy, oslavy, párovací obědové menu, snídaně po dohodě.
JAZYKY
čeština, angličtina, němčina
kytka modra