Náš top výběr
HOTEL

HOTEL SKANZEN

(3)
Modrá 227
68706 Velehrad, 68706
Hotel a Depandance patří do areálu SKANZEN MODRÁ a nabízí komfortní ubytování v 39 pokojích (93 lůžek s možností přistýlky). Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu a do okolní přírodní krajiny.
Společně s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.
Hotel a Depandance Skanzen je ideální nejen pro turisty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka, ale také jako ubytování na služebních cestách.
Hotel Skanzen na Modré nabízí komfortní ubytování a odpočinek v klidném a tichém prostředí turistického komplexu jen pár minut od poutního Velehradu a Uherského Hradiště. Nejen pro ubytované hosty je připravena nabídka masáží.
KONTAKT
POKOJE (počet)
CENA ZA NOC
Jednolůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi
Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí
Vícelůžkové pokoje
Možnost přistýlky
Dětská postýlka
icon 239
Bezbariérový přístup
icon 38
Fén
icon 235
Parkoviště
icon 47
TV
icon 48
Wifi
DALŠÍ SLUŽBY
Ložní prádlo a ručníky na pokoji, Skříň/Šatna, Vlastní toaleta/WC, Vlastní kopelna, Vana, Sprchový kout, Psací stůl, Topení, Salónek, Konferenční místnost, Restaurace, Úschovna kol, Animační program, Degustace vín, Degustace/ochutnávka místních produktů, Dětské hřiště, Čištění/Praní/Žehlení, Domácí mazlíček ZAKÁZÁN, Možnost zakoupení místních produktů, Masáže, Zábaly a kúry
psz   Přístup tělesně postiženým
kytka modra