Business

Neúprosné sjednocování výrobních postupů a pracovních metod, které stírá rozdíly mezi výrobky a službami, vyvolává potřebu najít účinné prostředky k vlastnímu odlišení a získání výrazné tváře. Jedním ze způsobů může být zdůraznění vazeb na region. Slovácko jako kraj s výrazně profilovanými specifiky a tradicemi nabízí i v této oblasti mnoho příležitostí.

 
  • Sdružení výrobců, které spojuje vztah ke slovácké tradici. Můžete se seznámit s typickými krajovými výrobky a získat inspiraci, jak navázat komerční aktivity na regionální specifika.
  • Příklad itineráře úspěšného pobytu na Slovácku a tipy na realizaci podobných akcí v jižní části Slovácka.
  • Jde vám ze zákazníků a partnerů hlava kolem? Drtí vás zaměstnanci neustálou aktivitou? Pošlete je k vodě.
  • Upozorňujeme na tři desítky zařízení, která se přímo zaměřují na pronajímání kapacit pro kongresy a firemní akce a na jejich materiální i organizační zajištění.
  • Exkurze do sklářského provozu patří k vděčným námětům při hledání zajímavých aktivit pro hosty. Za úvahu jistě stojí i objednávka reprezentativních souprav sklářských výrobků.
  • Muzeum seznamuje s tradicí výrobku, který se stal jedním z výrazných symbolů Slovácka. Všem, kteří chtějí akcentovat regionální kolorit svého působení, lze doporučit i nákup hodnotných upomínkových předmětů.

Akce

 
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem