Mladí

Hledáte-li zkušenosti a zážitky, na které se snadno nezapomíná a které vás mohou v mnohém inspirovat, je Slovácko regionem plným příležitostí. Naleznete zde místa, která za svou současnou podobu vděčí nezdolné energii mladých nadšenců, i nabídku aktivit, jejichž provozování je určeno všem, kdo jsou otevřeni novinkám. Přiměřená fyzická kondice, kterou některé z nich vyžadují, není diskriminujícím faktorem pro méně zdatnou část populace, ale jen doporučením.

 
  • Dokážete to? Nebo dokážete, že to dokážete, ačkoli si nic dokazovat nepotřebujete?
  • Pro milovníky silných zážitků a vyznavače aktivního pohybu je lanové centrum zdrojem vysoce příjemných pocitů. Pro ty, kteří extrémní stavy nemilují, je příležitostí k překonávání vnitřních bariér.
  • Atraktivní jeskynní labyrint v nitru pálavského hřbetu, vzácná flóra a fauna na jeho úbočí. Díky úsilí mikulovských jeskyňářů je podzemní svět od roku 2004 přístupný i veřejnosti.
  • Louky, jejichž krásu spoluvytváří mohutné osamoceně rostoucí stromy, patří k nejcennějším lokalitám Bílých Karpat jak z hlediska přírodovědného, tak estetického.
  • Zřícenina hradu zachráněná před úplnou devastací zásluhou nadšenců a dobrovolných pracovníků. Unikátní kulturní zařízení uprostřed chřibských lesů.
  • Nejvyhledávanější lezecký objekt na Slovácku s desítkami jištěných cest v široké škále obtížnosti.
  • Místo inspirativního setkávání všech, které zajímají alternativy k běžným konzumentským praktikám a konzumnímu životnímu stylu.
  • Unikátní pokus o zpřístupnění výtvarného umění bez časového omezení. Na vnímání krásy není nikdy brzy ani pozdě.

Akce

 
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem