Putujte Slováckem s Region Slovácko Pasem Sphere v kapse

Víno, folklor, tradice, cykloturistika, Baťův kanál, historické památky, muzea a galerie i hody či slavnosti vína, to vše můžete zažít na Slovácku. Vítejte v kraji, kde se snoubí tradiční slovácká pohostinnost s láskou k tradicím, zemi i kořenům a užijte si svou dovolenou s Region Slovácko pasem Sphere v kapse.
Kde můžete Region Slovácko pas Sphere uplatnit?

Kde můžete Region Slovácko pas Sphere uplatnit?

Zde najdete místa, kde můžete uplatnit slevy v rámci benefitní karty Region Slovácko pas Sphere. Seznam míst bude postupně doplňován.

„Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu, které má za cíl propagovat přirozený turistický region Slovácko, provozuje benefitní systém k podpoře návštěvnosti turistické oblasti již třetím rokem. Novinkou letošní sezony je spojení Region Slovácko pasu s věrnostním programem Sphere card, který je  největším svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky a nabízí výhody u téměř 15.000 subjektů. Toto spojení vynese Region Slovácko pas na výsluní benefitních systémů nejen v oblasti cestovního ruchu, ale také v rámci výhod pro mladé, kterým se letos intenzivně věnujeme“ popisuje dynamický rozvoj benefičního systému Regionu Slovácko Pas Sphere Ing. Stanislav Blaha, předseda Regionu Slovácko v Uherském Hradišti.

„Region Slovácko Pas Sphere je živý projekt. Denně se nám hlásí další subjekty, které mají zájem se zapojit, což nás velmi těší. V projektu jsou zapojeni velcí tahouni regionálního cestovního ruchu, jako jsou Archeoskanzen, Živá voda a Centrum slováckých tradic na Modré, půjčovny lodí na Baťově kanále, Aquapark Uherské Hradiště nebo Kovozoo Staré Město, ale také menší muzea či další méně známá turistická lákadla, která chceme touto cestou podpořit“, dodává Ing. Stanislav Blaha, předseda správní rady Regionu Slovácko.

Bezkonkurenční výhodou karty Region Slovácko pas je dvouletá délka platnosti karty, ale také její funkčnost na území celé České i Slovenské republiky. Po ukončení pobytu na Slovácku, se karta nestává jen upomínkovým předmětem v peněžence, ale její majitel může čerpat výhody i v místě svého bydliště, ať už na cestování či služby každodenní potřeby. Karta Region Slovácko pas Sphere je letos rozšířená i o skupinu YOUNG, tedy pro mladé držitele do věku 28 let a výše poskytovaných výhod až do výše 50%.  Návratnost investice do karty Region Slovácko pas Sphere je během několika hodin a výhody mohou dosáhnout v průběhu dvouleté platnosti až několika tisíc.

Přijměte tedy pozvání k nám na Slovácko do kraje folkloru, tradic a dobrého vína, kde se snoubí historie s přírodou. Kde můžete poznat krásnou přírodu, historické památky, projekt se po Baťově kanále, zazpívat i zatočit se s krojovanou chasou, ochutnat slovácké koláčky i lahodná slovácká vína a to vše za zvuku cimbálu a houslí až do kohoutího zakokrhání s kartou Region Slovácko pas Sphere.

Tož vitajte na Slovácku.

www.slovacko.cz

Městské informační centrum, Masarykovo nám. 21,686 01 Uh. Hradiště, tel.: 572 525 525, www.uherske-hradiste.cz                                                         

Informační centrum pro mládež, Masarykovo nám. 21,686 01 Uh. Hradiště, tel.: 572 525 526, www.najdicestu.cz

 

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem