Miniveletrh Slovácka nabídne nový quest,turistickou známku, vyhlídkový let balonem i zlatý poklad

To vše a mnoho dalších překvapení a novinek čeká na návštěvníky letošního VI. miniveletrhu cestovního ruchu Slovácka, který se uskuteční v úterý 15.3.2016 od 10.00 do 17.00 hod. v Redutě v Uherském Hradišti.

„Letošní ročník bude velmi pestrý a jednu z novinek zaznamenají návštěvníci již při příchodu. Nově jsme miniveletrh zpoplatnili symbolickou částkou 20 Kč. Výtěžek ze vstupného bude použit na podporu cestovního ruchu Slovácka. Vstupenky budou ale slosovatelné a výherce získá vyhlídkový let balonem. A ještě jednomu bohulibému účelu bude vstupenka sloužit a to podpoře aktivity nadšenců z Leteckého muzea v Kunovicích, kteří se pustili do projektu na Startovači pod názvem VELKÝ PŘELET aneb stádo slonů uchem jehly, kdy se snaží zachránit český AIR FORCE ONE! Projekt budou moci návštěvníci jednoduše podpořit odesláním SMS v hodnotě 100 Kč na číslo 90211 s textem START 5738. Projekt mohou ihned podpořit SMS zprávou také čtenáři tohoto článku, " usmívá se Renáta Polišenská, tajemnice Regionu Slovácko.

Ve výčtu zajímavostí pokračuje předseda sdružení „Nově se našeho miniveletrhu zúčastní vystavovatelé z celé Moravy,  destinace ze Slovenska i jeden zástupce z Čech a to Pardubický kraj, se kterým velmi úzce spolupracujeme v rámci veletrhu ITEP. Počet vystavovatelů nám každý rok stoupá, je tedy asi nutné se zamyslet nad změnou názvu naší akce, " dodává Ing. Stanislav Blaha, předseda správní rady Regiony Slovácko. „Letošní velmi bohatý program jsme rozšířili i o doprovodné aktivity mimo prostory Reduty – tady bych rád upozornil na nový hradišťský QUEST zaměřený na rodiny s dětmi, který návštěvníky  zavede ke zlatému pokladu. Starší určitě zaujme prohlídka historického jádra Uherského Hradiště s paní PhDr. Blankou Rašticovou, kdy poprvé vyzkoušíme náš průvodcovský systém. Návštěvníci se budou moci projet historickým centrem na koloběžkách z půjčovny MIC nebo si zajít na komentovanou prohlídku stálé expozice dějin města Uherského Hradiště. K vidění bude výstava světoznámých dřevěných Turistických známek a výletek. Miniveletrh bude mít také svou první výroční známku, kterou si budou moci návštěvníci koupit. Miniveletrh sice končí v 17.00 hod., ale hned na něj navazuje poutavá cestovatelská beseda s názvem Cesty po Slovácku s panem RNDr. Ivanem Markem. To je ale jen krátký výčet novinek letošního ročníku, který by si návštěvníci neměli určitě nechat ujít," uzavírá pozvánku na šestý ročník miniveletrhu cestovního ruchu Slovácka Ing. Stanislav Blaha.

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem