Konference Živý folklor

25.6.2015, 9.00 - 15.00 hod, Hotel Skanzen, Modrá
Pozvánka (.jpg, 137.42 KB)

Region Slovácko Uherské Hradiště ve spolupráci s Jihomoravskou komunitní nadací si Vás dovoluje pozvat na Konferenci ŽIVÝ FOLKLOR, která se uskuteční ve čtvrtek 25.6.2015 od 9.00 hod. do 15.00 hod. v hotelu Skanzen na Modré. Cílem konference je pokračovat v diskusi, kterou jsme otevřeli na dubnové konferenci ŽIVÝ FOLKLOR v Břeclavi, a která vzbudila mimořádný zájem.

Chceme pokračovat v diskusi o hodnotách ve folkloru a bavit se možnostech jejich moderní interpretace tak, aby se tyto hodnoty staly základními kameny budoucí prosperity regionu Slovácko. Na konferenci opět vystoupí odborníci na folklor a také experti na management řízení projektů, fundraising, public relations a media. Kromě toho budou opět představeny již fungující projekty a aktivity. Konference je vhodná i pro ty z vás, kteří jste se zúčastnili akce břeclavské. Většina prezentujících bude obměněna, nebo si lektoři připravují jiná témata. Na programu intenzivně pracujeme a zveřejníme jej 8.6.2015

Součástí konference bude i „Trh folklorních výrobků a prezentace úspěšných projektů s folklorní tematikou“ pokud znáte někoho o kom si myslíte, že by tam neměl chybět pak pište info@slovacko.cz (kuchyřky, omalovánky, vystřihovánky, potisky triček,...)

Organizační pokyny: 

- Kapacita Hotelu Skanzen je 100 míst. Hlásí se nám řada zájemců z celé republiky, pokud se chcete konference účastni, pak neváhejte s registrací.

- Registrace na konferenci je velmi jednoduchá. Stačí napsat e-mail na info@slovacko.cz, KONFERENCE ŽIVÝ FOLKLOR, jméno a e-mailový kontakt, na který Vám zašleme potvrzení a pak další informace.

- Symbolický konferenční poplatek 100 Kč/účastník bude hrazen v hotovosti na místě oproti účetnímu dokladu.

- Další informace Vám zašleme  3 dny před konferencí
 

Budeme rádi, když na naši konferenci upozorníte i další potencionální zájemce o danou problematiku.

Těšíme se na Vaše registrace i osobní setkání na Konferenci Živý folklor.

Děkujeme Vám, že pomáháte.

Renáta Polišenská a Zlata Maděřičová

Renáta POLIŠENSKÁ
Region Slovácko - sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Masarykovo nám. 21, 68601 Uherské Hradiště
Tel.: 572 525 530, 777 818 592
E-mail: renata.polisenska@slovacko.cz , www.slovacko.cz

Zlata Maděřičová - 777 112 437
Jihomoravská komunitní nadace
Kasárenská 4063/4, Hodonín
http://www.jmkn.cz

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem