Region Slovácko Pas

Putujte kouzelným Slováckem s Region Slovácko Pasem v kapse a užijte si všeho co vám náš kraj vína, folkloru, tradic i historických památek nabízí.

S Region Slovácko Pasem máte možnost čerpat výhody při návštěvě památek, galerií, vinných sklepů a míst pro relaxaci, ale také nabídku plavby po Baťově kanále. Projekt Region Slovácko Pas realizujeme ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy.

Jak získáte Region Slovácko Pas? Na rozdíl od jiných benefitních systémů v České republice je Region Slovácko Pas nabízen zdarma. Návštěvník regionu získá pas ve vybraných ubytovacích zařízeních nebo stejně jako místní obyvatelé v informačních centrech regionu jako bonus při nákupu regionálních upomínkových předmětů nad 200 Kč.  Při vyplňování pasu stačí uvést pouze jméno a počet osob, které budou výhody čerpat. Platnost pasu je omezená – při vydání v informačních centrech na 7 dnů, v ubytovacích zařízeních pak délkou pobytu. Společně s pasem získá držitel i tištěné informace o tom, kde lze výhody čerpat na základě předloženého pasu. Slevy je možné čerpat opakovaně po dobu platnosti karty.


Zde můžete získat Region Slovácko Pas:

Informační centra na Slovácku:

Region Slovácko Pas s platností na 7 dnů získáte v informačních centrech při nákupu regionálních produktů v hodnotě nad 200 Kč. Tato varianta získání Region Slovácko Pasu je vhodná pro místní obyvatele, kteří mají zájem navštěvovat regionální turistické atraktivity a chtějí využít nabízených výhod.

 
 
 
 
 
 
 

Klub sportu a kultury Vlčnov

Informační centrum Staré Město

Informační centrum Strání

Přístaviště Baťův kanál: 

Půjčovna lodí Spytihněv

Půjčovna lodí Staré Město

 Ubytovací zařízení Slovácko:

Region Slovácko Pas získají ubytovaní hosté ve vybraných ubytovacích zařízeních jako bonus v ceně pobytu. Platnost  Region Slovácko Pasu získaného v ubytovacím zařízení je určena délkou pobytu u nás na Slovácku.

Hotel Mlýn, Velehrad

Rekreační areál Pahrbek, Napajedla

Hotel Malina, Napajedla

Apartmány Přízámčí, Uherský Ostroh

Centrum Veronica, Hostětín

Lázně Ostrožská Nová Ves

Hotel Buchlov

Penzion Bukovanský mlýn

Penzion Na náměstí, Buchlovice

Penzion U Holuba, Hradčovice

 

Zde můžete čerpat výhody Region Slovácko Pasu


S Region Slovácko Pasem máte možnost čerpat výhody při návštěvě památek, galerií,vinných sklepů a míst pro relaxaci. Využít můžete také zvýhodněnou nabídku plavby po Baťově kanále.

Památky a expozice


Za poučením s výhodami Region Slovácko Pas. Při putováním Uherským Hradištěm nezapomeňte navštívit Expozici dějin města Uherské Hradiště, která je zpřístupněna zdarma.

modra1.jpeg, 120x79, 2.44 KB

Archeoskanzen Modrá

Sleva 20% ze základního vstupného.

Velkomoravské sídliště středního Pomoraví se nachází nedaleko Uherského Hradiště. Archeoskanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem.

bojkovsko.jpg, 120x80, 2.90 KB

Muzeum Bojkovska

Sleva 20% ze základního vstupného.

První část expozic Muzea Bojkovska byla slavnostně otevřena v květnu 2011. V červnu 2012 byla návštěvníkům zpřístupněna druhá část expozic, zaměřená na novější dějiny. Zachycuje 20. století na Bojkovicku, bytový interiér 50. let a historickou školní třídu z téže doby. Významnou část bude tvořit také expozice k dějinám spolkové činnosti na Bojkovicku.
 

Muzeum Napajedla.JPG, 130x80, 22.13 KB

Muzeum Napajedla

Sleva 20% ze základního vstupného. 

Nové muzeum v Napajedlích láká malé návštěvníky na stálou expozici hraček, dospělé na expozici firmy Slavia a Příběh města i na dočasné historické výstavy nebo výstavy regionálního, současného nebo mladého výtvarného umění.

Muzeum keramiky.jpg, 120x80, 5.25 KB

Muzeum tupeské keramiky 

Sleva 20% ze základního vstupeného.
 
Muzeum tupeské keramiky se nachází v objektu, který v minulosti sloužil k výrobě keramiky. Jeho součástí je dobová expozice, obydlí hrnčíře a vypovídá o způsobu jeho práce a životě na přelomu 19. a 20. století. V areálu je umístěna také prodejna lidové a moderní keramiky. 
Lapidárium Velehrad.jpg, 143x80, 4.12 KB

Podzemí baziliky s expozicí MARTYRION – SVĚDKOVÉ VÍRY 20. STOLETÍ

Sleva 20% ze základního vstupného.

Obnovené podzemí velehradské baziliky dnes tvoří posvátné místo připomínající křesťanské mučedníky 20. století (martyrion). Nachází se zde i ojedinělá galerie svědků víry naší doby.
Pozoruhodná je rozsáhlá sbírka dochovaných románských kamenných fragmentů původní baziliky zničené za husitských válek (1421). Velehradské martyrion uchovává věrnou kopii palladia země české, reliéf Matky Boží s dítětem. Podle legend se obraz váže až ke sv. Metodějovi, který měl tento reliéf věnovat české kněžně sv. Ludmile při jejím křtu. Do orámování obrazu jsou vloženy ostatky sv. Ludmily, sv. Václava, sv. Vojtěcha a sv. Prokopa. Je zde vystavena i zlatá růže, dar Jana Pavla II. Velehradu.

Zámek Uherský Ostroh.jpg, 120x80, 2.69 KB

Zámek Uherský Ostroh

Sleva 20% ze základního vstupného.

Nejvýznamnější renesanční památka ostrožského regionu, původně středověký obranný vodní hrad založený českým králem Přemyslem Otakarem II. Návštěvníkům jsou k dispozici 3 prohlídkové okruhy – historická prohlídka zámeckých místností s výstupem do věže, fantazy prohlídka podzemí a prohlídka zámecké galerie.

preview320 (1).jpg, 107x80, 2.79 KB

Živá voda Modrá, Modrá u Velehradu

Sleva 20% ze základního vstupného.

Projekt „Živá voda“ spočívá v představení významu vody v krajině a života v ní formou přímého i vizuálního kontaktu s živočichy a rostlinami nad i pod vodou. Živá voda představuje život v potoce, tůni i mokřadu prostřednictvím prosklených stěn a tunelů.

Baťův kanál


Baťův kanál je plavební cesta, která je použitelná pro rekreační plavbu v úseku Otrokovice - Skalica. Na trase kanálu se nacházejí půjčovny lodí.

 
Půjčovna lodí Spytihněv.png, 120x80, 25.43 KB

Půjčovna lodí Spytihněv 

Sleva 20% na lodní lístek na lodi Morava.
 
Zažijte plavbu na výletní lodi Morava, informace o plavbách a jízdní řád na www.lodmorava.cz.
 
Carolina.jpg, 124x80, 2.89 KB

Půjčovna lodí Spytihněv 

Sleva 20% na hodinovou výpůjčku lodě Carolina.

Loď Carolina s přívěsným motorem má kapacitu max. 5 dospělých osob. Lodě po Baťově kanále nebo na řece Moravě můžete řídit po krátkém zaškolení (www.pujcovnalodi.cz).

Přístav Staré Město.png, 108x80, 26.36 KB

Půjčovna lodí Staré Město 

Sleva 20% ze základního ceníku.
 
Půjčovna nabízí lodě s kapacitou od 4 do 12 osob, všechny lze řídit bez průkazu. Možnost plavby po Baťově kanále nebo po řece Moravě. Půjčovna jízdních kol pro vyjížďky po okolních cyklostezkách.

Relax a zážitky


Po výletě je čas na odpočinek!

 
uh.jpg, 145x96, 25.10 KB

Aquapark, Uherské Hradiště

 
Sleva 20% při koupi jednorázového vstupného do zóny 2 do 12 hodin od pondělí do pátku.

Skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci. Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény, vyhřívaný bazén pod širým nebem, wellness centrum a kvalitní restaurační zázemí. V letní sezónu je otevřen venkovní areál se zajímavou nabídkou sportovních aktivit a společenských akcí. K využití široké spektrum služeb od masáží a wellness procedur počínaje, až po hlídání dětí v Aquaškolce včetně zázemí dětského koutku.

balony.jpg, 130x86, 3.07 KB

Balony.eu, Břestek

Sleva 20% ze základního vstupného.

 

Vyhlídkové lety balonem. Centrum balónového létání v turisticky atraktivní lokalitě Chřiby v blízkosti hradu Buchlova a zámku Buchlovice, Velehradu i Baťova kanálu.

Ekologická vesnice_Hostětín.jpg, 121x80, 21.82 KB

Ekologická vesnice, Hostětín

Zvýhoděná cena 150,- Kč/os., 3 a více osob 100,- Kč/os.

Poznejte kouzlo přírodních zahrad, principy pasivních domů, chuť tradičního biomoštu, vůni z tradiční sušírny ovoce a fungování moderní vesnice, která žije v souladu s přírodou.

Je třeba se přihlásit den předem na tel. čísle: 572 630 670 nebo 739 569 264

Ekoland.JPG, 120x80, 26.10 KB

KOVOZOO, Staré Město 

Sleva 20% ze základního vstupného.

Zoologických zahrad plných exotických zvířat je v naší vlasti i po světě poměrně hodně, ale tu opravdu výjimečnou najdete v KOVOZOO ve Starém Městě. A protože se společnost REC Group s.r.o. věnuje recyklaci a opětovnému využívání druhotných surovin, jsou exponáty v KOVOZOO vyrobeny z odpadu, především z kovového šrotu. Všechna zvířata jsou vytvořena v životní velikosti a jsou obdivuhodná především díky své propracovanosti a vynikající autentické podobě se svými živými vzory. Přijďte se podívat na kovové gepardy, gorilu, nosorožce, bizona, rodinu tučňáků a řadu dalších. Budete překvapeni, jaké krásné věci mohou vzniknout za použití železného šrotu, fantazie a šikovných rukou. Přímo v areálu si můžete vyšlápnout 96 schodů na maják Šrotík nebo zatočit kormidlem na 20 m dlouhé lodi

 

Smajlíkov.jpg, 107x80, 15.37 KB

Smajlíkov, Uherské Hradiště 

Sleva 20% ze základního vstupného.

Herní dětské centrum s kavárnou na ploše 600 m2, továrna na úsměv, parkování u objektu zdarma, narozeninové párty, firemní večírky s dětmi a rodinami, free wifi, blízko centra, výborná dostupnost.

Půjčovna koloběžek, Městské informační centrum Uherské Hradiště

Projeďte se Uherským Hradištěm na koloběžce a zažijte tu pravou letní jízdu.

Víno a gastronomie


Po náročném dni nesmíte opomenout vyzkoušet naše regionální speciality - vína z vinařství nebo ochutnat tradiční slovácké koláčky.

Hotel Mlýn, Velehrad

Sleva 10% na konzumaci.

Slovácká hospoda, Hradčovice

Sleva 10% na konzumaci. 

Zašívárna U Osla, Staré Město

Sleva 10% na specialitu – grilovaná žebra

 

Putujte kouzelným Slováckem s Region Slovácko Pasem v kapse a užijte si všeho co vám náš kraj vína, folkloru, tradic i historických památek nabízí.

 

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem