Na dalszych stronach chcemy Państwu przedstawić to najlepsze, co Slovácko może zaoferować każdemu, kto chce poznać jego krainę. A nie jest tego mało. Slovácko tworzą uroki Pálavy, Pogórza Chřiby i Pogórza Bílých Karpat (Białych Karpat). Jest to także majestat zamków w Lednicy, Buchlovicach lub Bojkovicach. Jest to potęga grodów Buchlova i Malenovic. Są to grodziska wielkomorawskie Starego Města i Mikulčic oraz miejsca pielgrzymowania Velehrad i Svatý kopeček u Mikulova (Święte Wzgórze pod Mikulowem). Są to takie osobistości jak Komenski lub Masaryk. Są to legendarne przejażdżki królewskie, Slovácké zabawy ludowe, festiwale folklorystyczne, degustacje win. Są to rzędy winnic, malownicze uliczki piwnicznych winiarenek we Vlčnovie lub Mařaticach i są to także pracowici winiarze. Jest to urlop spędzony na rowerze, na koniu, na Kanale im. Baťa, na skrzydłach lotni, przy Nových Mlýnach lub nad Ostrožskimi Jeziorami. Jest to uprawianie sportów i zabawa, wędkarstwo i łowiectwo. Jest to rower i biegówki. Trawiasta dróżka i zaśnieżona nartostrada. Są to uzdrowiska w Luhačovicach i Hodonínie. A przede wszystkim gościnność i dobrzy ludzie. Tak więc, zapraszamy Państwa.
Kulturní nabídka Slovácka

Oferta kulturalna Slovácka

Poznávat rozmanitou kulturní nabídku Slovácka lze mnoha způsoby. Jedním z nich je návštěva muzeí a expozic. Jejich záběr je velmi široký od vinařství, přes historii regionu, židovskou kulturu, velkomoravské nálezy, až po letectví, nebo větrný mlýn.
Památky a historie Slovácka

Zabytki i historia Slovácka

Slovácko je bohaté na památky. Svou stopu tu zanechali dávní lovci mamutů, Římané, vládci Velké Moravy, Židé, stavitelé zámků i lidoví umělci.
Přírodní poklady Slovácka

Bogactwa naturalne Slovácka

Příroda Slovácka je velice pestrá. Nechybí v ní horské louky a lesy, vyprahlé vápencové skály ani rybníky a vlhké lužní lesy. Tři chráněná území - Bílé Karpaty, Pálava a Lednicko-valtický areál - byla pro své kvality zařazena na seznamy světové organizace UNESCO.
Slovácké víno a vinařství

Slováckie wino i winiarstwo

Slovácko je krajem vinic a vína. Téměř u každé obce najdete vinice a vinné sklepy, všude probíhají košty a vinařské slavnosti. Ze čtyř podoblastí vinařské oblasti Morava najdete na Slovácku hned tři - Mikulovská, Velkopavlovická a Slovácká (tou čtvrtou je Znojemská).
TOP zájezdy

TOP zájezdy

Prostřednictvím sekce TOP zájezdy Vám budeme nabízet ty nejzajímavější programy a zážitky, které je možné na Slovácku připravit. Sledujte průběžně naši nabídku a uvidíte, že na Slovácku je stále co poznávat a objevovat. Informace k programům i akčním nabídkám Vám rádi poskytneme na infolince cestovní kanceláře Amber travel.
Chutě a vůně slovácké kuchyně

Chutě a vůně slovácké kuchyně

Šumajstr, šlíšky, ušmúraný regiment... Sbíhají se Vám sliny? Pak nejen pro Vás je kampaň na podporu tradiční gastronomie s názvem Chutě a vůně slovácké kuchyně.

Památkové domky

VÍKEND OTEVŘENÝCH PAMÁTKOVÝCH DOMKŮ NA UHERSKOHRADIŠŤSKU A UHERSKOBRODSKU

Nie zapomnijcie odwiedzić

Imprezy

Webkamery

Osobowości

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Projekt ten finansowany jest przez Unię Europejską
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem