Novinky

 • 18.08.2015 16:35
  Prestižní soutěž Evropské komise o excelentní turistickou destinaci EDEN vstupuje do svého finále. Ústředním tématem letošního ročníku soutěže je cestovní ruch a lokální gastronomie. Mezi finalisty letošního titulu EDEN je i Slovácko s projektem „Tož okoštujte Slovácko“.
 • 14.05.2015 12:50
  Další krok Regionu Slovácko, po vydání velmi úspěšné Kuchařky tradičních pokrmů na Slovácku, dostat tradiční slovácké pokrmy na stálé jídelní lístky místních restaurací se vydařil. Tož okoštujte Slovácko
 • 01.05.2015 07:21
  Putujte kouzelným Slováckem s Region Slovácko Pasem v kapse, se kterým máte možnost čerpat výhody při návštěvě památek, galerií,vinných sklepů a míst pro relaxaci i na Baťově kanále.
 • 12.01.2015 10:57
  Sdružení Region Slovácko vydalo na konci roku 2014 nového průvodce regionem. Věříme, že vás provede po nejkrásnějších místech Slovácka.

Slovácko ve víru barev a chutí

Na dalších stránkách vám chceme představit to nejlepší, co Slovácko může nabídnout každému, kdo chce tento kraj poznat. A není toho málo. Slovácko jsou krásy Pálavy, Chřibů, Bílých Karpat. Je to majestát zámků v Lednici, Mikulově, Miloticích, Buchlovicích nebo Bojkovicích. Je to pevnost hradů Buchlova a Malenovic. Jsou to velkomoravská hradiska Starého Města, Mikulčic či Pohanska i poutní místa Velehrad, Žarošice nebo Svatý kopeček u Mikulova.

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Projekt ten finansowany jest przez Unię Europejską
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem