18. Festival česneku v Buchlovicích

významnost: 3

Dates

  • 27. 7. 2019 • 10:00 - 18:00
Entrance fee
Dospělí 150 Kč, ZTP, 75 Kč, mládež do 150 cm 0 Kč
Tradiční festival s netradičním tématem proběhne již po osmnácté v Buchlovicích 27. července 2019. Nabízí den strávený s česnekem, ale také se skvělou zábavou v nádherném prostředí zámeckého parku a městyse Buchlovice.

„Jakub, Jakub, česnek nakup, na tvůj svátek, Evžene, těžko už se sežene!“. V Buchlovicích bude česnek v době festivalu ve všech podobách. Jednak jako nezbytná složka gastronomie, kde kromě masa, koláčů, zmrzliny či čokolády ochutnáte třeba i pálenku. Česnek poslouží také jako ozdoba na klobouky či jiné součásti šatníku, splétají se z něj copy. Česnek je také sportovním nářadím, například při soutěži v plivání česneku na dálku. V roli deodorantu pomůže v soutěži o nejsmradlavější dítě. Festival není jen zábava a recese, ale také setkávání odborníků, pěstitelů a všech, kteří chtějí podporovat tradiční zemědělství, tradiční výrobu. 

Address

Buchlovice
68708 Buchlovice
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
This project is co-financed by the European Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem