Krajem vína - Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska

významnost: 3
Type: Cycling

Dates

Entrance fee
Startovní balíček stojí v předprodeji na e-shopu 120 Kč, na místě 140 Kč (předprodej končí ve čtvrtek 19. července ve 24 hodin). Startovní balíček neplatí účastníci do 18 let. V ceně je zahrnuta degustační sklenička s nosičkou. K balíčku dostanete zdarma cyklopas s mapou tras a razítkovacích míst.
Třetí červencovou sobotu vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli. Připraveny jsou pro vás dvě trasy pro cyklisty a jednu pro pěší, na nichž vás čekají zastávky v tradičních vinařských sklípcích i u zajímavých turistických cílů. Co kdo na zastávce vypije a sní, to si zaplatí, degustační vzorečky vín u vinařů stojí okolo 10 - 15 Kč. Každá zastávka bude otevřena po dobu cca 3 hodin, takže si můžete rychlost absolvování trasy přizpůsobit svému tempu. Ať už jste z daleka či z blízka, nemusíte se bát, že se ztratíte, protože trasy budou dobře vyznačené mobilním značením. Akce je otevřena široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Účast si není nutné rezervovat předem. Stačí dorazit v sobotu 21. 7. 2018 na registraci na parkovišti na ulici Alfonse Muchy v Mikulově (zaregistrovat se je možné v době mezi 9. a 11. hodinou) a vyrazit na trasu. Trasa: Mikulov - Sedlec - Hlohovec - Valtice - Úvaly - Mikulov. Dlouhá cyklotrasa (43 km), krátká cyklotrasa (35 km), pěší trasa (9 km).

Address

Mikulov
Náměstí 1
692 20 Mikulov

Contact

phone number: 515 903 121
fax: +420 519 444 500

Contact person

Nadace Partnerství

Other terms and places of this event

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
This project is co-financed by the European Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem