Den otevřených dveří Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice

významnost: 1
Type: Other

Dates

  • 9. 6. 2018 • 09:00 - 16:00
Entrance fee
zdarma
Den otevřených dveří Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice s pestrým programem je určen pro mladé i starší, dopravní odborníky i laiky. Brány vozového depa se otevřou 9. června v 9:00 hodin.

Co Vás čeká?

Čeká na vás prohlídka dispečinku, prohlídka odstavených vozidel a dílen, prohlídka technického zázemí, průjezd myčkou, ale také hry a soutěže pro děti, občerstvení, nafukovací balonky a reprodukovaná hudba. Ve vozovně bude k vidění i několik atraktivních trucků. Nebude chybět ani zvláštní bezplatná linka historických trolejbusů a autobusů mezi vozovnou a točnou Sportovní hala. Budou se na ní střídat domácí historická vozidla MHD, někdy i s vlečkou, a vozy vypůjčené z Technického muzea v Brně. Spoje budou jezdit v půlhodinovém intervalu.

Zvláštní autobus bude jednou za hodinu jezdit také z vozovny ke Státnímu okresního archivu ve Zlíně-Klečůvce. Tam budou probíhat rovněž prohlídky pro veřejnost, letos se zaměřením na historii Baťova kanálu.

Autobusy budou zastavovat též u sídla Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje v Přílucké ulici a rovněž v Želechovicích.

Více na www.dszo.cz.

Address

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice
Podvesná XVII 3833
760 01 Zlín

Contact

phone number: +420 577 052 111
fax: +420 577 052 141
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
This project is co-financed by the European Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem