Novosedelské sklepy open

významnost: 2

Termine

  • 15. 9. 2018
Eintritt
Cena: 450 Kč v předprodeji (550 Kč na místě); Vstupné zahrnuje: – ochutnávku všech v katalogu uvedených vzorků 0,02 l zdarma v každém sklepě (při předložení katalogu, ID pásky a skleničky) – 300 Kč kupon na nákup vína – sklenička + nosič skleničky – katalog se vzorky vín, s mapkou otevřených sklepů. Ochutnávka minimálně 78 vzorků vín ve 13 otevřených sklepech zdarma při předložení katalogu. Možnost využití kuponů k nákupu ochutnaných vín i v neděli od 9 do 12 hodin.
"Novosedelské sklepy open" nabídnou návštěvníkům 13 otevřených vinných sklepů, kde budou místní vinaři nabízet k ochutnání svá vína. Můžete se těšit na ochutnávku minimálně 78 vzorků vín. Připraven je také doprovodný program, např. výstava historického vinařského nářadí a pomůcek, cimbálová muzika Píšťalenka nebo prohlídka chovu Novosedelské husy a Novosedelského kohouta. Nebude chybět ani bohatá nabídka občerstvení - podávat se budou grilované kýty, kotlíkový guláš, škvarkové speciality, moravské kulinářské speciality, nebo můžete ochutnávat přírodní a čerstvé kozí sýry a mnoho dalších specialit.

die Adresse

Novosedly
Novosedly 1
691 82 Novosedly

Kontakt

Telefon: 736 489 351
fax: -

Kontaktperson

NOVOSEDELSKÉ SKLEPY o.p.s.
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Dieses Projekt wird zusammen von der Europäischen Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem