Velikonoce v parku

významnost: 1
Typ: Andere

Termine

  • 31. 3. 2018 • 14:00 - 18:00
První letošní velkou akcí Živého Zlína jsou Velikonoce v parku. Už potřetí ji připraví Inspirace Zlín. Rodinná akce se uskuteční v sobotu 31. března od 14 do 18 hodin v parku Komenského.

Pro děti budou připravena zastavení s jarní tématikou – sázení kytiček, poznávání stěhovavých ptáků, mláďátka, jarní květiny, společné zdobení parku a další zajímavé aktivity. Nebude chybět pletení pomlázky, výtvarné aktivity, zdobení vajíček a řemeslné dílničky, ve kterých si děti vyzkouší tradiční řemesla.

O kulturní program se postarají dětské folklorní soubory s jarním pásmem. Součástí akce bude minijarmark, na kterém bude možné zakoupit občerstvení a velikonoční výrobky. Maminky si vyrobí jarní věnečky s floristkou Marií Janišovou.

A jaké je vstupné na akci? Pouze vajíčko, které si děti zdobí technikou malování voskem. V případě špatného počasí se akce částečně přesune do Klubu 204.

die Adresse

park Komenského
Zlín

Kontakt

Telefon: +420 603 948 892
Veranstalter: Inspirace Zlín
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Dieses Projekt wird zusammen von der Europäischen Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem