Žehnání svatomartinského vína 2017

významnost: 3

Termine

  • 11. 11. 2017 • 10:45 - 20:00
Eintritt
150,- Kč
V Uherském Hradišti na Masarykově náměstí, 11. listopadu, na svátek svatého Martina, proběhne za hlaholu zvonů žehnání mladých, svatomartinských vín Slovácka.
V Uherském Hradišti na Masarykově náměstí, 11. listopadu, na svátek svatého Martina, proběhne za hlaholu zvonů žehnání mladých, svatomartinských vín Slovácka.

V tento den máte možnost vychutnat si tuto událost v srdci Slovácka vlastními smysly – vidět Martina, jak s krojovanou chasou přináší mladá vína jako symbolické poděkování přírodě za úrodu a vinařům za jejich práci. Poté bude mladé víno předáno panu faráři k aktu žehnání a svěcení. Pak už budou mít všichni, co se těší na první tekuté výsledky letošní sklizně, možnost jejich degustace. K dobré náladě přispěje i cimbálová muzika.

Možnost ochutnat vzorky svatomartinského i ostatních mladých vín budou mít všichni milovníci vína ve velkokapacitním stanu až do pozdních odpoledních hodin. V průběhu dne se budou moci návštěvníci zapojit do tzv. oživlých obrazů, kde společně vytvoří jedinečný příběh inspirovaný českými místy.

Přijďte a zažijte nezapomenutelnou atmosféru nadcházející zimy a této krásné vinařské události - žehnání a ochutnávání mladých vín ročníku 2017. I vy můžete zažít toto unikátní podzimní setkání s mladými moravskými víny.

die Adresse

Masarykovo náměstí
686 01 Uherské Hradiště
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Dieses Projekt wird zusammen von der Europäischen Union
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem