Pivovar Uherský Brod

Uherský Brod
významnost: 2

Typ památky nebo kulturního zařízení

Dílny a výrobny

Adresa

Pivovar Uherský Brod
Neradice 369
688 01 Uherský Brod
Prohlídka pivovaru začíná ve Staré varně, která dnes slouží jako pivnice pro hosty a obchodní partnery, pokračuje přes Novou varnu, spilky, technologickými provozy, stáčírnami a je ukončena degustací v ležáckém sklepě. Během exkurze se návštěvník doví vše o výrobě a tradici brodského piva. Prohlídku mohou návštěvníci ukončit posezením na Staré varně, kde je návštěvníkovi nabídnuto sedm druhů vyráběných piv.

Pivovar Janáček je možné navštívit v pondělí až pátek od 8.00 do 14.00 hodin. Termín prohlídky je nutno domluvit minimálně týden předem. Minimální počet osob ve skupině je 10, maximální 40.

Cena samotné prohlídky je 100 Kč. S hodinovou ochutnávkou na staré varně je cena 150 Kč. Ochutnávku je možné prodloužit. Cena je 50 Kč na osobu a hodinu. Cena prohlídky mimo uvedenou dobu je 250 Kč.

Najdete zde také...

  • Pivovar Janáček Uherský Brod
    •  Pivnice
    Pivovar Uherský Brod je jediný velký průmyslový pivovar ve Zlínském kraji. Pivovar pronajímá prodejnu, kde nabízí své produkty. Na historické varně or...

Nejbližší cíle v okolí

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem