vyber lokalitu:

Zimní dovolená na Slovácku

Čistý vzduch a okouzlující pohledy na Chřiby, Bílé Karpaty či Ždánický les pod sněhovou peřinou osvěží každého návštěvníka.

Zdejší lyžařská střediska poskytují podmínky pro všechny druhy zimních sportů. Ve středisku Lopeník-Mikulčin vrch jsou připraveny tři sjezdové tratě s vlekem a pětikilometrový běžecký okruh. Hřebenová trasa Bílých Karpat spojuje Lopeník s Velkou Javořinou, kde jsou tři kvalitní sjezdovky s vlekem. Dobré podmínky pro lyžování v Bílých Karpatech najdete také v lyžařských střediscích ve Strání a v Nezdenicích, kde je vám k dispozici i sjezdovka s umělým zasněžováním a osvětlením. Osvětlenou sjezdovku se sněhovými děly najdete též ve Chřibech, ve Stupavě. Na své si přijdou lyžaři i v údolí Ždánického lesa v obci Uhřice. A pokud počasí skutečně nepřeje, nevadí, můžete využít lyžařský svah s umělou hmotou v Uherském Hradišti-Jarošově nebo ve Zlíně.

Samozřejmostí je možnost kvalitního a pohodlného ubytování v rekreačních střediscích, hotelích, penzionech a v soukromí. Z nabídky si může vybrat každý dle svého gusta a finančních možností. Také nabídka stravování je pestrá.
 

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem