vyber lokalitu:

Rybaření a myslivost

Díky příhodným přírodním a klimatickým podmínkám patří rybářské revíry Slovácka k nejbohatším v České republice. Velké vodní plochy s čistou vodou u Ostrožské Nové Vsi, Ordějova, Nové Mlýny a mnohé další rybářské revíry jsou rájem pro kapry, amury, sumce, ale i pstruhy a další druhy ryb. A samozřejmě též pro rybáře. Čekají vás nejen kapitální úlovky, ale také kompletní nabídka služeb.

Myslivost

Příznivci myslivosti si přijdou na své hlavně v lesních partiích Bílých Karpat, Chřibů a Ždánického lesa. Prakticky ve všech zdejších honitbách žije jelení, srnčí a černá zvěř. Na tu jsou obzvlášť bohaté například revíry Buchlovice, Horňácko a Pomoraví. V oborách Klentnice, Soutok, Bulhary a Radějov jsou zase chováni daňci. Pro lov drobné zvěře nabízejí ideální podmínky revíry Dúbrava a Pomoraví. Lov bažantů lze doporučit v bažantnici v Jarohněvicích a ve Vnorovech. Lovcům je k dispozici řada stylově vybavených loveckých chat.

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem