vyber lokalitu:

Dovolená u vody

Milovníci koupání, opalování a lenošení u vody mohou v letních měsících využít jezera v Ostrožské Nové Vsi, vodní nádrže v Buchlovicích-Smraďavce, Lučině, Osvětimanech, Novomlýnské nádrže, přehrady v Ordějově, Bojkovicích, rekreační středisko Pahrbek v Napajedlech, areál Štěrkoviště v Otrokovicích nebo Pozlovickou přehradu u Luhačovic, případně Mlýnský rybník u Lednice.

Vodní plochy vsazené do atraktivního prostředí vám nabízejí nevšední zážitky a jistě splní požadavky na příjemnou dovolenou zpestřenou projížďkami na lodičkách, na surfu či jachtě. Samozřejmě můžete využít ubytování, které se nabízí ve zdejších penzionech a v kempech. Z nejznámějších uveďme například ATC Merkur u Novomlýnských nádrží, Eurocamping v Bojkovicích, Autokemp Smraďavka, Camping Babí Hora v Hluku enbo Autokempink ve Strážnici,.

Nabídku možností koupání doplňují moderní a dobře vybavená koupaliště, například v Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Hluku, Strážnici, Hodoníně, Kyjově, Koryčanech, Lipově a v mnoha dalších městech a obcích. Nechybí ani kryté bazény například v Břeclavi, Buchlovicích-Smraďavce, Bzenci, Hodoníně, Hustopečích, Luhačovicích nebo Ratíškovicích. Dovolená u vody znamená především odpočinek. Na Slovácku si jej můžete zpestřit poznáváním přírodních a kulturních zajímavostí nebo účastí na některé z mnoha kulturních akcí.

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem