vyber lokalitu:

Aktivní pobyt

Pokud si Slovácko zvolíte za místo své dovolené a budete ji chtít prožít aktivně, budete spokojeni. Zdejší příroda vytváří podmínky pro množství nejrůznějších aktivit - od pěší turistiky, cykloturistiky přes rekreaci u vody, plavbu, rybaření, lov až po jezdectví či horolezectví. Pestrou nabídku doplňují fitcentra, kuželny, bowlingové dráhy, kurty na squash i tenis nebo možnost létání a seskoků s padákem.

Tradiční nabídka forem aktivního pobytu na Slovácku se v posledních letech rozrostla o oblasti, ve kterých se podařilo plně využít přírodních i kulturních specifik regionu. Hustá síť značených cyklotras a rostoucí počet speciálních cyklostezek spolu s pestrým krajinným reliéfem učinily ze Slovácka region zaslíbený jak relaxační, tak výkonnostně pojímané cykloturistice. V posledních letech je také patrný růst počtu zařízení věnujících se jezdectví a hipoturistice. Zcela nové možnosti otevřela obnova vodních cest po řece Moravě a Baťově kanálu.

Některé z těchto nabídek jsou skutečně jedinečné. Kde jinde u nás se například můžete plavit po historickém kanálu, projíždět sami v člunu plavebními komorami i klikatými zákruty řeky. A kolik je míst, kde můžete bez jakéhokoli výcviku zažít slovy těžce popsatelný pocit volnosti při tandemovém seskoku padákem.

 

Nezapomeňte navštívit

Akce

Webkamery

Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem