Barum Czech Rally Zlín

významnost: 4

Termíny

 • 31. 8. 2012 - 2. 9. 2012
Barum Czech Rally Zlín je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších motoristických akcí v České republice, v roce 2012 se pojede už podvaačtyřicáté. Tradice zlínské soutěže úzce souvisí s popularitou rallysportu v této zemi. Kvůli barumce se rok co rok na Zlínsko vydává několik desítek tisíc nadšených motoristických příznivců.
 • SETKÁNÍ HISTORICKÝCH VOZIDEL BUGATTI V NAPAJEDLECH
  Témata / Kultura a tradice / Kultura, tradice, akce, Akce / Ostatní akce / Tematické, Cílové skupiny / Dospělí, Cílové skupiny / Domácí, Cílové skupiny / Rodiny s dětmi
  Souběžně s vrcholnou motoristickou akcí ve Zlíně, 42. ročníku Barum Czech Rally Zlín, se o posledním srpnovém víkendu uskuteční výjimečné setkání historických vozidel Bugatti na zámku v Napajedlích. Účastnit se budou dvě desítky automobilů francouzské značky.
 • ZLÍNSKÝ WOODSTOCK
  Témata / Kultura a tradice / Kultura, tradice, akce, Cílové skupiny / Dospělí, Cílové skupiny / Domácí, Akce / Hudba
  Program zlínského Woodstocku je doprovodnou akcí Barum Rallye v areálu firmy VLW pod malenovickým hradem.

I v roce 2012 bude ředitelství rally stejně jako start a cíl soustředěno ve Zlíně. Zahájení Barum Czech Rally Zlín bude předcházet technická přejímka konaná ve čtvrtek 30. srpna ve večerních hodinách ve zlínské sportovní hale. V pátek 31. srpna proběhne v dopoledních hodinách testovací zkouška (shakedown) v blízkosti Otrokovic a v podvečer se uskuteční představení jezdců a spolujezdců. Samotná rally odstartuje 31. srpna večerní diváckou Super RZ v ulicích Zlína, po které budou následovat dva plnohodnotné závodní dny. Celá rally bude zahrnovat 270 km rychlostních zkoušek s asfaltovým povrchem, přičemž nejvzdálenější místo je od centra soutěže pouze 50 km daleko. Tiskové středisko bude po loňské úspěšné premiéře opět umístěno v nové budově rektorátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
Podrobně na www.barum.rally.cz

BCRZ 2011, Ondřej Záruba, foto 1.jpg (780x520, 375.79 KB)
BCRZ 2011, Ondřej Záruba, foto 2.jpg (780x520, 220.25 KB)

Adresa

Zlín
761 40 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 432 004
fax: +420 577 210 907
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem