Pařížská opera "Opéra National de Paris" | Kino Napajedla

významnost: 1
typ: Hudba

Termíny

  • 12. 1. 2019 • 17:00
Vstupné
Jednotlivá představení (CARMEN, AIDA, LABUTÍ JEZERO, POPELKA) činí 220 Kč; 180 Kč děti, studenti a ZTP; zvýhodněné vstupné na všechna 4 přestavení 640 Kč. Zvýhodněné vstupy (180 kč a 640 Kč) lze zakoupit pouze osobně na pokladně Kina Napajedla či Informační centrum Napajedla. Vstupné za 220 Kč na jednotlivá představení lze zakoupit také on-line na www.kino.napajedla.cz
Záznamy představení baletu a opery v podání pařížského souboru či v podání hostů ze Salzburgu! Opéru National de Paris založil už v 17. století Ludvík XIV a dodnes patří mezi ty nejvýznamnější soubory v Evropě.

12.1. 17:00 - Carmen/Opera/ Opéra National de Paris Nezkrotná svoboda, živočišnost a nutkání žít s maximální sílou a intenzitou až na hraně. To vše dýchá z nové verze Carmen od španělského režiséra Calixta Bieita.

2.2. 17:00 - Aida/Opera/ Opera Salzburg Představení známé Verdiho opery připravené pro operní festival v Salzburgu. Tato verze Aidy vzbudila až nečekané nadšení v hledišti i u kritiky a přináší důkaz, že i dnes je možné připravit klasický kus tak, aby diváky ohromil.

18.4. 18:00 - Labutí jezero/Balet/ Opéra National de Paris Špičkové taneční výkony, čarokrásné dekorace a choreografie snad nejslavnějšího tanečníka 20. století, jehož jméno je Rudolf Noureev.

19.5. 16:00 - Popelka/Balet/ Opéra National de Paris Jeden z nejkrásnějších baletů vychází z příběhu stejnojmenné pohádky francouzského spisovatele Charlese Perraulta. Upozornění: V rámci akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy sloužící k propagačním aktivitám pořadatele.

Adresa

Městské kino Napajedla
Na Kapli 459
763 61 Napajedla
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem