Putovní výstava Republika československá 1918–1939

významnost: 4
typ: Výstava

Termíny

  • 4. 10. 2018 - 6. 11. 2018
Vstupné
zdarma
Putovní výstavu Republika československá 1918–1939 připravila Akademie věd České republiky u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky. Tato jedinečná výstava představí veřejnosti dosud nepříliš známé okolnosti a fakta ohledně vzniku a vývoje Československé republiky, její vzestupy, pády a významné milníky. Do Zlína zavítá 4. října a potrvá až do 6. listopadu.

Výstava bude k vidění na náměstí Míru ve Zlíně. Akademie věd České republiky si pro návštěvníky připravila také soutěž o atraktivní ceny, například pobyt v prvorepublikovém hotelu nebo tematické knižní publikace. Při návštěvě výstavy stačí pořídit fotografii, kterou poté s hashtagem #republikaceskoslovenska umístíte na svůj Instagram. Všechny důležité informace naleznete na oficiálním webu této streetartové výstavy www.republikaceskoslovenska.cz. Další zajímavosti i ze zákulisí pak na Facebooku @republikastreetova.

Adresa

náměstí Míru
náměstí Míru 12
761 40 Zlín

Kontakt

telefon: +420 734 285 005

Kontaktní osoba

Martin Uher
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem