Zlínská 50

významnost: 1

Termíny

  • 30. 9. 2018 • 12:00
ZL CYCLING z.s. zve všechny přiznivce horských kol na ZLÍNSKOU 50, která navazuje na tradiční závod ze série Cyklomaraton Tour - Okolo Zlína. Letos se závod pojede v okolí zlínského majáku a malenovického hradu. Trasa povede po zpevněných cestách, lesních pěšinkách, singltrackech, najdou se zde táhlé kopečky, rovinky... Přijďte si zazávodit nebo povzbudit závodníky!

Závodu se může zúčastnit kdokoliv, jediné omezení je věk. Do závodu se může přihlásit osoba od 10 let, tj. od roku narození 2008. Veškeré zázemí závodu (start, cíl, doprovodný program atd.) bude situován na parkovišti pod Sportovní halou Euronics.

Okruh bude dlouhý 14 km a proto klasická dlouhá varianta se pojede třikrát. Bude tak měřit 42 km s převýšením 1050 m. Krátká trasa bude měřit 15 km a pojede se na jeden okruh s převýšením 380 m. Trasa je nenáročná a zvládne ji opravdu každý!

Během závodu budou uzavírky na ulicích U Zimního stadionu a Pod rozhlednou, viz situační zákres. Městská hromadná doprava omezena nebude. Po dobu konání závodu bude také omezen pohyb v lese po trati.

Více informací naleznete na www.zlinska50.cz.

Mapa tratě (.jpg, 350.23 KB)

Adresa

Zlín
761 40 Zlín
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem