Muzikál Sněhurka na ledě

významnost: 1

Termíny

  • 13. 10. 2018 • 17:00
Vstupné
590 Kč - 790 Kč
Muzikál Sněhurka na ledě se představí také ve Zlíně. Je to jediná show svého druhu v České republice, kterou doprovodí živý orchestr. V roli prince se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky a roli Sněhurky si zatančí Ivana Buzková, mistryně republiky v krasobruslení z let 2006 a 2007.

Za devatero horami a devatero zamrzlými řekami si kdysi dávno začali lidé vyprávět o dívce s pletí bílou jako sníh. Jmenovala se Sněhurka. Příběh je možná zcela smyšlený, ale možná se to také celé stalo. Dnes už to nikdo neví. Jisté ale je, že se Sněhurka kouzlem vyprávění dostala k dětem po celém světě. A protože je to pohádka krásná a kouzelná, lidé si ji oblíbili a umožnili jí žít po mnohé generace až dodnes.

Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. A právě dnes se tak stane.

Sněhurce propůjčí svůj hlas slovenská zpěvačka Dara Rolins a princovi zase český herec a zpěvák David Gránský. V roli vypravěčky uslyšíte známou českou herečku Terezu Kostkovou. Další známá jména, které propůjčí svoje hlasy vystupujícím naleznete na www.snehurkanalede.cz.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.

Adresa

Zimní stadion L. Čajky
Březnická 4068
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 056 111, +420 724 123 952
fax: +420 577 056 035
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem