Bílé Vánoce Lucie Bílé II

významnost: 1
typ: Hudba

Termíny

  • 18. 12. 2018 • 19:00
Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska za doprovodu Bílého pěveckého sboru s hostem Janem Toužimským a Zbigniewem Czendlikem spolu se zlínskou Filharmonií Bohuslava Martinů vystoupí ve Zlíně v Kongresovém centru Zlín.

Po loňském úspěšném koncertu, který během pár dnů vyprodal do posledního místa halu Euronics, představí slavice Lucie Bílá svůj Vánoční koncert pod názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé II. Tento Vánoční koncert bude opět obohacen orchestrem a to za doprovodu místní Filharmonie Bohuslava Martinů. Koncert diriguje Miriam Němcová. Můžeme se opět těšit na zhruba padesát vystupujících na pódiu. Všichni vystupující, ať už je to Lucie Bílá, kapela Petra Maláska s Petrem Maláskem v čele nebo filharmonie nám pár dní před Štědrým dnem ve Zlíně zpříjemní krásný sváteční večer a to tímto mimořádným koncertem, ze kterého dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketstream nebo v předprodejním místě na pokladně GA Cinema v OC Zlaté jablko, tel.: 571 817 255.

Plakát (.jpg, 1.37 MB)

Adresa

Kongresové centrum Zlín
nám. T. G. Masaryka 5556
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 008 901
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem