Valtická barokní noc

významnost: 3

Termíny

  • 12. 7. 2018 • 19:00 - 23:00
Vstupné
300 / 200 Kč
Valtická barokní noc je vždy očekávanou a hojně navštívenou akcí s pestrým programem. Nejkrásnější místa valtického zámku na jeden večer ožijí spolu s postavami commedia dell´arte, které návštěvníky provedou mimořádným zážitkem. Ve stejný okamžik hudba, tanec a zpěv vstoupí do jízdárny, barokního divadla i kaple a nocí tiché nádvoří zámku herci promění v pouliční divadlo plné vtipu. Zahájení zajistí pozoruhodná hudba slovenských archivů, zkušená lektorka povede barokní tančírnu pro každého, múzy 16. a 17. století doplní středověký zpěv gregoriánského chorálu a tanečníci nechají vyniknout uchvacující perspektivu zámeckého divadla. Na závěr se všichni setkají na nádvoří zámku, kde bude k mání stylové občerstvení a nabídka vín od místních vinařů. Atmosféru noční slavnosti korunuje barokní ohňostroj. Těšíme se na vystoupení souborů Schola Gregoriana Pragensis, Chorea Historica, Solamente Naturali a divadelního soubor Geisslers Hofcomoedianten. Valtická barokní noc je koncipována jako celovečerní program a jednotlivé části na sebe navazují. Začátek programu je v 19 hodin.

Zahájení zajistí pozoruhodná hudba slovenských archivů, zkušená lektorka povede barokní tančírnu pro každého, múzy 16. a 17. století doplní středověký zpěv gregoriánského chorálu a tanečníci nechají vyniknout uchvacující perspektivu zámeckého divadla. Na závěr se všichni setkají na nádvoří zámku, kde bude k mání stylové občerstvení a nabídka vín od místních vinařů. Atmosféru noční slavnosti korunuje barokní ohňostroj. Těšíme se na vystoupení souborů Schola Gregoriana Pragensis, Chorea Historica, Solamente Naturali a divadelního soubor Geisslers Hofcomoedianten. Valtická barokní noc je koncipována jako celovečerní program a jednotlivé části na sebe navazují. Začátek programu je v 19 hodin.

Adresa

Státní zámek Valtice
Zámek 1
691 42 Valtice
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem