Jindřich Štreit: Kde domov můj? + Asistence: Rozpouštíme bariéry v životě lidí s postižením

významnost: 1
typ: Výstava

Termíny

  • 16. 3. 2018 - 23. 3. 2018
  • 19. 3. 2018 • 19:00

Vernisáž všech tří výstav se koná v pondělí 19. 3. v 19:00 ve foyer kina. Expozice: 16. - 27. 3.

Cyklus fotografií uznávaného fotografa Jindřicha Štreita, žijící legendy české fotografie. Do dnešního dne Štreit připravil více než 700 autorských výstav a mnoha kolektivních výstav se zúčastnil.

Asistence, o.p.s. představí portréty kampaně asistujeme.cz. Kampaň cílí na nové zájemce o asistování a na webu www.asistujeme.cz je rozcestník k regionálním poskytovatelům osobní asistence. Za minulý rok se takto podařilo iniciovat více než 500 kontaktů k poskytovatelům.

Lidé na okraji... Pygmejové ze Středoafrické republiky, kterým mizí domov pod nohama. Ghanští migranti přežívající na skládce elektronického odpadu z Evropy. Etiopská žena, která přišla o zrak. Všemi vyhánění uprchlíci barmského etnika Rohingya. Dětští pracovníci v zapomenuté Severní Koreji. Kdo jsou nejchudší z chudých? Rozvojovka, informační sekce společnosti Člověk v tísni, představuje ve fotografiích osudy těch, o kterých se nemluví. Výstavu svými fotografiemi podpořili přední čeští fotografové a fotografky: Jan Šibík, Stanislav Krupař, Alžběta Jungrová, Iva Zímova, Jarmila Štuková Kovaříková, Tomáš Kubeš, Tomáš Hájek a Tereza Hronová.

Adresa

Kino Hvězda
Náměstí Míru 951
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

telefon: 576 514 300 (pokladna)
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem