Festival IQ Play

významnost: 1

Termíny

  • 1. 3. 2018 - 31. 3. 2018
    O víkendech otevřeno od 10:00 do 17:00.
Vstupné
50 Kč, rodinné 150 Kč
Další ročník festivalu plný zajímavých her a hraček. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her.

Druhé patro zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná logických her a společenských deskových her a jejich zvětšenin, ale také smart her pro jednoho hráče. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů a i méně známých stavebnic. Baby zónu pak budou tvořit smyslové hračky, obří stavebnice, logické skládačky a Montessori pomůcky.

Letos se chystá řada novinek.

Novinkou budou například hlavolamy Recent toys. Originální holandské hlavolamy jsou vytvářeny ve spolupráci s Mensou, a proto bude na výběr ze široké škály od jednoduchých provázkových hlavolamů, přes netradiční tvarové hlavolamy až po velmi obtížné hlavolamy s desítkami převodů uvnitř.

Další perličkou bude kuličkodráha Hubelino. Jedná se o stavebnici, která obsahuje kostky a prvky kuličkodráhy, z nichž se dá postavit jakákoli kuličkodráha různých tvarů, délek či výšek.

Více na www.inspiracezlin.eu

Adresa

Zámek Zlín
Soudní 1
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 603 948 892
pořadatel: Inspirace Zlín
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem