Garden Food Festival

významnost: 3

Termíny

  • 1. 9. 2018 - 2. 9. 2018
Vstupné
zdarma
Garden Food Festival opět ve Zlíně! Tentokrát se bude konat v samém centrum Zlína. Z důvodů logistických a technologických potíží, které se vyskytly při přípravě akce ve Filmových ateliérech ve Zlíně – Kudlově, se organizátoři rozhodli přemístit festival na centrální náměstí ve Zlíně. Vstup na akci je po oba dva dny zdarma.

V sobotu 1. září bude na náměstí Míru GFF sousedem mezinárodního festivalu dechových hudeb FEDO, který zajišťuje i program na pódiu. V neděli čeká návštěvníky gastronomický program včetně vystoupení špičkových kuchařů jako je Zdeněk Pohlreich, Pavel Sapík a další. Těšit se můžete na vybrané lahůdky od nejlepších lokálních restaurací, pokrmy špičkových tuzemských šéfkuchařů i netradiční delikatesy a regionální i zahraniční speciality.

Kromě Zdeňka Pohlreich, který představí svůj nový projekt Wheels restaurant - speciální návěs, který se během chvilky promění v unikátní restauraci s terasou, budete mít možnost potkat michelinského kuchaře Radka Kašpárka, šéfkuchaře vyhlášené restaurace Terasa U Zlaté studně Pavla Sapíka, obhájce titulu Zlatý kuchař Jana Punčocháře nebo vítěze MasteChef 2016 Jiřího Halamka. Objeví se zde také herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová, která bude letos nejen v roli kuchařky, ale i průvodkyní festivalovým programem.

Vstupenky, které si lidé koupili v předprodeji, budou vráceny v místě nákupu. Vstupenky na degustační menu Zdeňka Pohlreicha v kamionu Wheels jsou stále v prodeji na ticketportal.cz. Aktuální informace sledujte na stránkách gardenfoodfestival.cz nebo na fb profilu akce.

Grešle je jediné možné platidlo na festivalu. Jen za grešle je možné si zakoupit jídlo, nápoje a ostatní speciality. Hodnota jedné grešle je 25 korun. Novinkou letošního festivalu je moderní elektronický systém, díky kterému bude placení komfortnější, jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. Grešle si zakoupíte na místě.

Více na www.gardenfoodfestival.cz.

Adresa

náměstí Míru
náměstí Míru 12
761 40 Zlín

Kontakt

telefon: +420 733 535 271
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem