Garden Food Festival

významnost: 3

Termíny

  • 1. 9. 2018 - 2. 9. 2018
Garden Food Festival opět ve Zlíně! Tentokrát jej můžete navštívit ve Filmových ateliérech na Kudlově. Tváří festivalu bude opět Zdeněk Pohlreich a těšit se můžete na vybrané lahůdky od nejlepších lokálních restaurací, pokrmy špičkových tuzemských šéfkuchařů i netradiční delikatesy a regionální i zahraniční speciality.

Na festivalu si přijdou na své jak milovníci vybraných delikates, tak také příznivci tradiční české kuchyně. Ochutnat budete mít možnost i exotické pokrmy, hmyzí delikatesy, lanýže, ústřice, foie gras a další speciality z jater kachen a hus, farmářské a regionální produkty, destiláty, tuzemská i zahraniční vína či pivo z minipivovarů.

Stejně jako v předchozích letech nabídne festival velké kuchařské hvězdy. Kromě Zdeňka Pohlreicha budete mít možnost potkat i další osobnosti české gastronomické scény z regionálních i známých tuzemských restaurací. Objeví se zde také například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová, která bude letos nejen v roli kuchařky, ale i průvodkyní festivalovým programem.

Vstupenky na festival jsou již nyní v předprodeji v síti TicketPortal. V předprodeji stojí vstupenka 100 Kč, balíček s 10 grešlemi pak 350 Kč.
Přímo na místě vstupenka stojí 150 Kč.
Grešle je jediné možné platidlo na festivalu. Jen za grešle je možné si zakoupit jídlo, nápoje a ostatní speciality. Hodnota jedné grešle je 25 korun.

Děti do 140 cm a držitelé průkazů ZTP/P mají vstup zdarma.

Novinkou letošního festivalu je moderní elektronický systém, díky kterému bude placení komfortnější, jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky.

Adresa

Filmové ateliéry Zlín
Filmová 174
část obce Kudlov
761 79 Zlín

Kontakt

telefon: +420 733 535 271
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem