Benefiční vánoční koncert

významnost: 1
typ: Hudba

Termíny

  • 17. 12. 2017 • 17:00
Vstupné
100 Kč dospělý, 40 Kč dítě
17. prosince v 17.00 v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích proběhne Benefiční vánoční koncert pro děti v rané péči. Účinkovat bude Valašský soubor Kašava, který svými melodiemi naladí posluchače v předvánočním čase. Koncert bude svou náplní vhodný pro velké i malé posluchače. V 16.30 proběhne před kostelem slavností rozsvícení vánočního stromečku včetně programu.

Výtěžek z koncertu podpoří děti s postižením, kterým EDUCO pomáhá v rozvoji schopností a dovedností. Jejich rozvoj bývá velmi specifický a pro rodiče mnohdy náročný, proto každá podpora v jejich situaci povzbudí a přináší radost.

Ne všem dětem se podaří, aby na svět přišly zdravé. Dětem Zlínského kraje, které měly těžší vstup do života, pomáhá Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. Posláním střediska je poskytovat odbornou pomoc a podporu rodinám s dětmi se zdravotním znevýhodněním od narození do 7 let věku dítěte. EDUCO pomáhá dětem a rodinám v jejich přirozeném prostředí s cílem posílit jejich samostatnost a nezávislost na sociální pomoci. Organizace zajišťuje ranou péči pro Zlínský kraj.

Adresa

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů
Okružní 5430
76005 Zlín
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem