Setkání-Stretnutie

významnost: 3

Termíny

  • 16. 5. 2017 - 20. 5. 2017
22. ročník česko-slovenského divadelního festivalu Setkání-Stretnutie. Patronkou letošního ročníku je slovenská herečka Emília Vašáryová, která také v rámci festivalu vystoupí v inscenaci SND Bratislava Elity - Kriminální příběh s politickým pozadím.

V hlavním programu festival také nabídne např. inscenaci Dejvického divadla Vzkříšení s Ivanem Trojanem, Marthou Issovou a dalšími, Činoherní klub Praha přiveze Urnu na prázdném jevišti s Veronikou Žilkovou, Divadlo Petra Bezruče představí Spalovače Mrtvol s Norbertem Lichým a Divadlo Bolka Polívky Šaška a syna. Festival zakončí Národní divadlo Brno s Otvíráním studánek.

Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program a workshopy.

Více na www.setkanizlin.cz nebo www.divadlozlin.cz.

!Programová změna!

Dejvické divadlo Praha, které už má dlouho beznadějně vyprodáno, nepřiveze ze zdravotních důvodů původně plánovanou inscenaci Vzkříšení s Ivanem Trojanem, Marthou Issovou a dalšími, ale novinku Interview s Veronikou Khek Kubařovou a Jaroslavem Pleslem. Představení bude v původním termínu a čase, 18. 5. v 16:00 na Malé scéně. Vstupenky je možné vrátit, nebo vyměnit v pokladně divadla, nejpozději však do deseti pracovních dní.

Adresa

Městské divadlo Zlín
třída Tomáše Bati 4091/32
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: 577 636 111
fax: 577 636 300
Informace o projektu: „Cielené školenia, kurzy a tvorba spoločných marketingových produktov - podpora rastu cestovného ruchu v cezhraničných regiónech“
Freepoint - internet za 250 Kč (bez DPH) měsíčně
jantarová stezka
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské Unie
Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj,
Ministerstvem pro místní rozvoj a Zlínským krajem